Op vrijdag 25 augustus 2023 werden twee oude olieverf portretjes in bruikleen gegeven aan de gemeente Tholen. Een nazaat van dit echtpaar schonk eerder dit jaar deze schilderijen aan onze stichting. Met steun van sponsors werden de doeken gerestaureerd. Daarna konden ze verhuizen naar Tholen. In aanwezigheid van alle bestuursleden en sponsors werden de schilderijen aan de wethouder overhandigd en werd de bruikleenovereenkomst ondertekend. 

Al eerder werden pastels van de familie Was in Tholen geplaatst. Dat zijn pastels gem maakt door Berend Kunst die in de 19e eeuw heel veel pastels maakte.

Foto's van het echtpaar Was-Schouten staan in de stamboom (code GW) op pagina 72.

 

Ondertekening van de bruikleenovereenkomst, v.l.n.r. Thijmen Doeleman, secr.  Hugo Doeleman, vz en wethouder P. Hoek

Nieuws

Heeft u iets te melden aan bezoekers van deze site, stuur dan een e-mail. Relevante informatie zal worden getoond.

  • 04-09-2023: Jan Was en zijn vrouw Sara Schouten zijn terug op Tholen

    Op vrijdag 25 augustus 2023 werden twee oude olieverf portretjes in bruikleen gegeven aan de gemeente Tholen. Een nazaat van dit echtpaar schonk eerder dit jaar deze schilderijen aan onze stichting. Met steun van sponsors werden de doeken gerestaureerd. Daarna konden ze verhuizen naar Tholen. In...

    + Lees meer...

  • 26-05-2018: privacybescherming

    Persoonsgegevens van nog in leven zijnde mensen, die in de administratie van het familiearchief staan worden niet openbaar gemaakt of aan derden verstrekt of het moet met instemming van belanghebbenden. De op de website geplaatste gegevens van nog in leven zijnde personen staan daar met instemming van...

    + Lees meer...